Batıklar

Batıklar

Batıklar

http://www.bigleaguekickball.com/category/press/ soma overnight delivery only Denizin talihsiz sakinleri; batıklar...

http://www.bigleaguekickball.com/category/press/ buy soma shipped ups Soma fast delivery no doctors Deniz üstündeyken sahibi çok; armatörü, acentesi, brokeri, bankacısı, avukatı... ama batarsa sahibi çıkmıyor. Bu nednele Türkiye kıyılarında 347 gemi batığı sahipsiz yatıyor.

http://www.bigleaguekickball.com/category/press/ soma cod Deniz üstündeyken oldukça değerli olan gemiler, deniz altındayken bütün değerini yitiriyor, tabi eğer bir hazine taşımıyorsa. Bu nedenle Türkiye denizlerinde 347 gemi batığı sahipsiz yatıyor. Bu gemilerden 36 tanesi, çevreyi ve seyir emniyetini tehlikeye attığı için acil müdahale yapılması gerekiyor. Çevresel risk taşımayan batık gemiler ise sportif dalışlara açılarak ekonomiye kazandırılabilir.

Çevre ve Deniz Kültürü dergisi DenizTemiz, yeni sayısında denizler altında yatan batıklara dikkat çekti.

Birleşmiş Milletler?in tahminine göre dünya denizlerinde 3 milyondan fazla gemi enkazı veya batığı bulunuyor. Sadece 2. Dünya Savaşı sırasında 7 bin 800 civarında gemi battığı biliniyor.

Soma No Prescription Overnight COD Delivery Batıklar, Bakanlığın radarına girdi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 2015 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Deniz Bilimleri Enstitüsü işbirliği ile ?Batık Gemilerin Çevresel Açıdan İncelenmesi Projesi? adı altında çalıştay düzenleyerek, batıkları gündemine aldı. Çalıştay haberi: https://www.csb.gov.tr/gm/cygm/index.php?Sayfa=haberdetay&Id=18895

Uzman grüşlerinin yer aldığı haberin detayları DenizTemiz dergisinde...

(180)